TELEFON NA INFOLINKU
ÚSTŘEDNÍ EVIDENCE

257 896 335

Pracovní doba:
Po - Čt:  6:30 - 15:30
Pá:  6:30 - 14:30
OSOBNÍ NÁVŠTĚVY POVOLENY
OD 18. 5. 2021

Terčíková známka s čipem

Všechna zvířata určená k vývozu musí být, kromě identifikačního prostředku bez čipu, označena také jedním čipem. Elektronickým identifikátorem lze ale označit i zvířata, které nejsou určena k vývozu.

Detailní informace k označování zvířat jsou uvedeny v Pokynech pro chovatele k vedení ústřední evidence ovcí a koz (ke stažení v postranní liště).

cip_skot_ove_kozy.jpg

Dvoudílné elektronické ušní známky jsou certifikované mezinárodní organizací ICAR a odpovídají normám ISO 11784 a ISO 11785.

K aplikaci elektronických ušních známek jsou určeny aplikační kleště Zee Tags, které dodáváme také k aplikaci ušních známek pro skot, ovce, kozy a farmovou zvěř.

K identifikaci zvířat označených EID čipy nabízíme čtečky elektronických identifikačních prostředků.


Jak objednat 

Identifikační prostředky pro prvotní označení ovcí a koz

Podrobné informace naleznete ve vysvětlivkách k tiskopisu Objednávka identifikačních prostředků​ pro prvotní označení (OVCE) nebo Objednávka identifikačních prostředků​ pro prvotní označení (KOZY). Vysvětlivky jsou ke stažení v postranní liště.
  • Jako dodavatele zvolte ČMSCH, a.s.
  • Jeden tiskopis slouží k objednání číselných řad identifikačních prostředků pro prvotní označení pro všechny provozovny jednoho subjektu v rámci jednoho kraje. Pro provozovny v jiném kraji je třeba vyplnit další žádost.

Duplikáty identifikačních prostředků pro ovce a kozy

Podrobné informace naleznete ve vysvětlivkách k tiskopisu DUPLIKÁTY - Objednávka identifikačních prostředků bez čipu (ušní známky a spěnkové náramky) nebo DUPLIKÁTY – Objednávka elektronických identifikátorů (čipy). 
Vysvětlivky jsou ke stažení v postranní liště.
  • Jako dodavatele zvolte ČMSCH, a.s.

PORTÁL FARMÁŘE

Terčíkové ušní známky, stejně jako ostatní identifikační prostředky, lze objednat také přes Portál farmáře.

Ke stažení

Kontaktyušní známky ovce, kozy; čipy pro koňovité
257 896 205
725 491 447
Uživatelé on-line: 61 (registrovaní: 0, hosté: 61)