INFOLINKA
ÚSTŘEDNÍ EVIDENCE

257 896 335

Pracovní doba:
Po - Čt:  6:30 - 15:30
Pá:  6:30 - 14:30
\

Přihlašovací formulář

Interní info ČMSCH, a.s. - PŘIHLÁŠENÍ

Informace pro zaměstnanace jsou dostupné po přihlášení do zabezpečené části systému pomocí uživatelského jména a hesla, přiděleného při registraci.

Uživatelské jméno: jmeno.prijmeni (bez diakritiky)

Individuální přístup do aplikace Interní info mají všichni zaměstnanci. Uživatelský účet bude po ukončení pracovního poměru zrušen.

Úpravu Vašich osobních údajů nebo změnu hesla můžete provádět ve Vašem uživatelském profilu, kam se dostanete po přihlášení, kliknutím na Vaše uživatelské jméno.


Přihlašovací formulářZAPOMENUTÉ HESLO

  1. Klikněte na odkaz Zapomenuté heslo pod přihlašovacím tlačítkem. V žádosti o zapomenuté heslo uvádějte Vaše uživatelské jméno (jmeno.prijmeni) bez diakritiky nebo e-mail, pod kterým jste se do systěmu registrovali (chodí Vám na něj upozornění z Interního infa).
  2. Po kliknutí na tlačítko Odeslat heslo, vyčkejte prosím, až Vám systém pošle do e-mailu odkaz k obnovení hesla. Pokud kliknete vícekrát, musíte použít odkaz z posledního e-mailu, který Vám systém odeslal.
  3. Po kliknutí na odkaz nové heslo v e-mailu, budete přesměrováni na systémovou stránku, kde si nastavíte Vaše nové heslo. Kliknutím na tlačítko Reset bude Vaše nové heslo uloženo do systému.

Jestliže Váš problém s přihlášením stále přetrvává, pište prosím na prasilova@cmsch.cz