TELEFON NA INFOLINKU
ÚSTŘEDNÍ EVIDENCE

257 896 335

Pracovní doba:
Po - Čt:  6:30 - 15:30
Pá:  6:30 - 14:30
OBNOVENÍ OSOBNÍCH NÁVŠTĚV
OD 18.5.2021
\

Registrační formulář

Ceník veterinárních léčivých přípravků (VLP) - REGISTRACE

Po vyplnění a odeslání registračního formuláře obdržíte na Vaši e-mailovou adresu výzvu k autorizaci Vašeho požadavku (kliknutím na odkaz v e-mailu) a Vaše přístupové údaje (uživatelské jméno a heslo).

Úpravu Vašich osobních údajů nebo změnu hesla můžete provádět ve Vašem uživatelském profilu, kam se dostanete po přihlášení, kliknutím na Vaše uživatelské jméno. Na stejném místě můžete také požádat o zrušení Vašeho uživatelského účtu.

Ceník veterinárních léčiv a ceník zboží farmářského obchodu jsou ke stažení PO PŘIHLÁŠENÍ do zabezpečené části systému, pomocí uživatelského jména (zvoleného při registraci) a hesla.


Registrační formulář

Uživatelské jméno: 
(zvolte si Vaše budoucí uživatelské jméno - bez diakritiky)

 (název firmy nebo jméno chovatele)

(nepovinný údaj)

 (jméno, příjmení)


 (nepovinný údaj)

Síla hesla:
 

Opakujte zvolené heslo:
 


Vážení chovatelé,

dovolujeme si vás informovat, že 8.12.2017 jsme přešli na nový systém registrace uživatelů. Přístupové údaje přidělené před tímto datem, nebude možné v novém systému použít. Chcete-li v budoucnu zachovat Váš přístup k informacím o cenách veterinárních léčivých přípravků a zboží z farmářského obchodu, dovolujeme si Vás zdvořile požádat o vytvoření NOVÉ REGISTRACEJestliže jste už svoji registraci obnovili, k přihlášení použijte prosím Vaše nové přístupové údaje.

Děkujeme Vám za pochopení a omlouváme se za případné komplikace.