INFOLINKA
ÚSTŘEDNÍ EVIDENCE

257 896 335

Pracovní doba:
Po - Čt:  6:30 - 15:30
Pá:  6:30 - 14:30

OZNÁMENÍ CHOVATELŮM OVCÍ

Vážení chovatelé ovcí,
 
rádi bychom Vás informovali o plánovaném dovozu 200 balení neregistrovaného veterinárního léčivého přípravku FIRST DRENCH 5 litrů (účinná látka Praziquantel a Levamizol) určeného k léčbě parazitóz ovcí (nematoda, tasemnice, Moniezia expansa).

Přípravek bude zaslán výrobcem Virbac Australia v průběhu měsíce dubna 2023 a bude naskladněn do distribučního skladu Českomoravské společnosti chovatelů, a.s., Hradištko.

V případě zájmu posílá veterinární lékař „Žádost o povolení výjimky na dovoz a použití neregistrovaného léčivého přípravku“ (ke stažení: www.cmsch.cz/obchod-a-sluzby/veterinarni-leciva/objednani-veterinarnich-pripravku/) na adresu: Ústřední veterinární správa SVS, Slezská 7, 120 56 Praha 2.

Kopie „Rozhodnutí“ veterinární správy spolu s objednávkou léčiva se následně zasílá na e-mailovou adresu: dorcakova@cmsch.cz, případně poštou na adresu:

 Českomoravská společnost chovatelů, a.s.         
 Distribuce léčiv
 Benešovská 123
 252 09 Hradištko
 
Plátcem léčiva je veterinární lékař nebo pokud bude k objednávce přiložena dvojstranná smlouva mezi veterinárním lékařem a chovatelem (viz www.cmsch.cz/obchod-a-sluzby/veterinarni-leciva/dvojstranna-smlouva), tak může léčivo přímo hradit chovatel.
 
Kontaktní osoba:      MVDr. Pavlína Dorčáková
                                 tel: 607 777 717
                                 e-mail: dorcakova@cmsch.cz
 
Uživatelé on-line: 46 (registrovaní: 0, hosté: 46)